KONSTRUKCJE STALOWE

 

Rzetelność, profesjonalizm, terminowość a także elastyczne i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Jesteśmy firmą, która wyróżnia się na rynku pod względem zarówno cenowym jak i jakościowym. Naszą specjalnością jest kompleksowa dostawa oraz montaż konstrukcji i hal stalowych.

Realizujemy obiekty przemysłowe takie jak: konstrukcje stalowe i hale stalowe. Wykonujemy hale magazynowe i hale produkcyjne na terenie całego kraju. W naszych działaniach opieramy się na sprawdzonych i nowoczesnych technologiach zgodnych z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Aby sprostać rosnącym wymaganiom Klientów stale wzbogacamy swoją ofertę. Co za tym idzie nie tylko hale magazynowe, hale produkcyjne czy obiekty przemysłowe są naszą specjalnością.

Jesteśmy otwarci na realizację zamówień hal o różnym przeznaczeniu. Oferowane przez nas hale stalowe i konstrukcje stalowe cechują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, wygodą użytkowania, bezawaryjną eksploatacją oraz estetyką elewacji. Dzięki profesjonalnemu zespołowi jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom montaż konstrukcji stalowych na najwyższym poziomie ale także kompleksową i profesjonalną obsługę. Zapraszamy!

 

# Tytuł Rozmiar Pobierz
Konstrukcje Stalowe - Oferta 3.86 mb Pobierz

 

NASI DOSTAWCY

partnerzy1.png

 
BOHAMET-ARMATURA Spółka z o.o.
Ciele, ul. Kościelna 2
86-005 Białe Błota