Producent prefabrykatów i elementów betonowych

Oferta firmy PPHU Białkowski kierowana jest do budownictwa drogowego, publicznego i szeroko rozumianej infrastruktury. Firma jest m.in. producentem prefabrykowanych wylotów kolektorów, które służą do zakończenia przepustów kolektorów kanalizacyjnych, elementów odwodnieniowych pasów drogowych, rurociągów melioracyjnych, wlotów i wylotów drogowych. Firma produkuje wyloty dostosowane do rur o maksymalnej średnicy DN1500 (dla wylotów ze skrzydełkami), a DN2000 dla wylotów równoległych (prostych).

Proponowany wachlarz rozwiązań obejmuje szeroką gamę wylotów prefabrykowanych: od elementów wg KPED (01.20, 02.17, 02.16, 02.19 03.95), przez wyloty typu A, typu B, wyloty rozwarte, aż do wylotów równoległych o standardowych i niestandardowych wymiarach. Przy wylotach równoległych producent jest w stanie wykonać każdy możliwy zaprojektowany wymiar, który nie przekracza ram w zakresie 6000/3000 mm przy maksymalnym możliwym otworze fi2500. Możliwe jest również wykonywanie w wylotach otworów o różnych kształtach (kwadratowe i prostokątne), dostosowanych do przepustów skrzynkowych różnych producentów.

Zastosowanie wysokiej klasy betonu C30/37, o nasiąkliwości <5%, wodoprzepuszczalności W8 oraz mrozoodporności F150 gwarantuje doskonałą jakość oferowanego prefabrykatu.

bialkowski.jpg

 
BOHAMET-ARMATURA Spółka z o.o.
Ciele, ul. Kościelna 2
86-005 Białe Błota